• 7odjel
  • PWS
  • proarh_logoi
  • primakon
  • lapor
  • skdd
  • multipower
  • zagl00
  • SF Digital_naljka_i_gea progresa_naljka_ZVONO
  • turbo
  • petrokov-logo
  • logo_kanceljak5
  • vailant

 

PRVENSTVO HRVATSKE U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA, 09.12.

U subotu 09.12. na Zimskom plivalištu Mladost, održat će se Prvenstvo Hrvatske u tehničkim vještinama, a prema slijedećem rasporedu:

Rasplivavanje S i kadetkinje 08:00 – 09:00
Seniorke 09:00 – 09:45
Kadetkinje 10:00 – 11:30
Rasplivavanje Juniorke 11:30 – 12:30
Juniorke 12:30 – 13:30
Rasplivavanje Ml. Juniorke 13:30 – 14:30
Mlađe juniorke 14:30 – 16:00
Proglašavanje pobjednika 17:00

Startne liste možete preuzeti ovdje: STARTNE LISTE – Kup Hrvatske figure

 

SUBOTA, 25.11.

Zbog regionalnog plivačkog natjecanja koje će se održati 25.11. na bazenu Utrine, treninzi će se održati prema slijedećem rasporedu:

  • Ribice, Zvjezdice, mlađe juniorke i juniorke nemaju trening
  • Dupini i kadetkinje – Mladost na Savi (subota 15:00 – 17: 00, nedjelja 10:00 – 12:00)

 

BLAGDAN SVIH SVETIH, srijeda 01.11.

U srijedu 01.11. neće biti treninga zbog blagdana Svih Svetih. Ostatak tjedna će se treninzi održavati prema rasporedu.

SUBOTA, 21.10.

Zbog plivačkog mitinga ”Vidra” koje će se održati u subotu 21.10. na Utrinama, treninzi će se održati prema slijedećem rasporedu:

  • Ribice i Zvjezdice nemaju trening
  • Dupini – dvorana 10:00 – 11:00
  • mlađe juniorke i kadetkinje – Mladost na Savi (subota 15:00 – 17: 00, nedjelja 10:00 – 12:00)

IDEMO U KINO!!!!!!!!

U nedjelju 08.10. Ribice i Dupini, uključujući i one ”stare” Dupine, plivaju do Cinestara u Avenue Mall-u kako bi se zajedno podružili uz Neparoždere! Nalazimo se u 11:10 u predvorju kina, a ponijeti treba slijedeće: 20,00 kn za ulaznicu, još malo novčića za kokice i sok, naaaajveeeeći osmijeh na svijetu!!!

Vidimo se u nedjelju!

 

RODITELJSKI SASTANCI

Roditeljski sastanci će se održati prema slijedećem rasporedu:

  • 11.09. ponedjeljak – MLAĐE JUNIORKE u 18:00 sati
  • 15.09. petak – DUPINI u 18:00 sati
  • 21.09. četvrtak – KADETKINJE u 18:00 sati

Svi sastanci će se održati u klupskom prostoru u Domu odbojke Bojan Stranić, Jarunska ulica 5 (stražnji ulaz).

 

POČETAK TRENINGA NA UTRINAMA

Treninzi na Utrinama počinju u ponedjeljak 04.09. prema rasporedu za pojedinu grupu.

Raspored po grupama možete preuzeti na Grupe i treninzi.

TRENINZI U KOLOVOZU

Od ponedjeljka 21.08. krećemo s kondicijskim treninzima za kadetkinje, mlađe juniorke, juniorke i seniorke. Treninzi su svaki dan od ponedjeljka do petka, od 17:30 do 19:00 sati.

Nalazimo se na glavnom ulazu na Bundek, a potrebno je ponijeti slijedeće:

  • tenisice za trčanje
  • vodu
  • elastičnu traku
  • vijaču
  • podlogu i/ili ručnik za istezanje

Vidimo se na Bundeku!!!

Bundek 2017

TRENINZI OD 03.07. DO 21.07.

U periodu od 03. do 21.07. treninzi Zagrebačkog sinkro kluba će se za SVE grupe održavati SVAKI DAN OD PONEDJELJKA DO PETKA samo u popodnevnom terminu, od 16:30 do 18:00 sati.

Od 22.07. do 16.08. NEMA TRENINGA.

Za treninge u drugoj polovici kolovoza ćemo Vas obavijestiti na vrijeme.

 

PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETKINJE, 03.-04.06.2017.

Dođite ovog vikenda na Utrine i glasno podržite naše najmlađe natjecateljice na Prvenstvu Zagreba za kadetkinje, plivačice 12 godina i mlađe. Natjecanje će se održati prema slijedećoj satnici:

Subota, 03.06.

09:00 – 10:00 rasplivavanje

10:00 – 12:00 natjecanje u figurama – STARTNA LISTA: PHD 2017 startna lista FIGURE

15:30 – 16:00 rasplivavanje

16:00 – 17:20 glazbena proba

17:30 defile

17:45 – 20:00 solo i tim

Nedjelja, 04.06. 

08:30 – 08:45 rasplivavanje

08:45 – 10:00 glazbena proba

10:10 – 12:40 duo i kombinacija

12:50 proglašenje

Vidimo se na Utrinama i ovog vikenda!!!!

IMG-20170527-WA0063 IMG-20170527-WA0059

OTVORENO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA KADETKINJE, 27.-28.05.2017.

Dođite ovog vikenda na Utrine i glasno podržite naše najmlađe natjecateljice na Prvenstvu Zagreba za kadetkinje, plivačice 12 godina i mlađe. Natjecanje će se održati prema slijedećoj satnici:

Subota, 27.05.

07:00 – 10:00 natjecanje u figurama – STARTNA LISTA: startna figure

16:30 – 17:30 rasplivavanje i glazbena proba

17:40 defile

18:00 – 20:00 duo i kombinacija: startna kombo;podjela medalja za Zlatnu ribicu 2017

Nedjelja, 28.05. 

09:00 – 12:00 solo i tim; proglašenje

Vidimo se na Utrinama!!!!

D1

 

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORKE, 20. i 21.05.2017.

Pridružite nam se i glasno navijajte za naše seniorke na državnom prvenstvu koje će se održati u ovog vikenda na bazenu Zimsko plivalište Mladost prema slijedećem rasporedu:

Subota, 20.05.

  • 09:00 – 11:00 tehničke rutine (solo, duo i tim)
  • 18:15 – 20:00 solo i kombinacija

Nedjelja, 21.05.

  • 09:00 – 10:30 duo i tim

20170514_105012

 

ZLATNA RIBICA 2017

U subotu, 06.05., na bazenu Mladost na Savi, održat će se prvenstvo škola sinkroniziranog plivanja Grada Zagreba, Zlatna ribica 2017. Natjecanje počinje u 07:00 sati nastupom kadetkinja koje će odmjeriti snage u 4 figure – Baletnu nogu i Barracudu, obavezne kadetske figure, radit će sve kadetkinje, dok će preostale dvije figure, Kip i Walkover front, raditi samo Kadetkinje 1.

Ribice 1 i 2 započinju s natjecanjem odmah nakon kadetkinja te se natječu u pogrčenom kolutu i kolutu unatrag (Ribice 1) tj. Basic flamingu i front pikeu (Ribice 2).

Startne liste možete preuzeti ovdje:

STARTNA LISTA – ZR2017 D1

STARTNA LISTA – ZR2017 D2

STARTNA LISTA – ZR2017 Zlatna Ribica 1

STARTNA LISTA – ZR2017 Zlatna Ribica 2

 

TRENINZI U SUBOTU, 29.04.2017.

Zbog plivačkog natjecanja ZG liga koje će se u subotu 29.04. održati na bazenu Utrine, treninzi će se održati prema slijedećem rasporedu:

07:00 – 09:00 kadetkinje, seniorke

07:30 – 09:00 Dupini

Trening Ribica se otkazuje.

15:00 – 17:00 kadetkinje i Dupini na bazenu Utrine

15:00 – 17:00 seniorke (Mladost na Savi)

U nedjelju, 30.04., treninzi kadetkinja i senorki će se održati na Mladosti na Savi, od 10:00 do 12:00 sati, prema uobičajenom rasporedu.

 

NOVI UPISI TIJEKOM PROLJETNIH PRAZNIKA

Ako voliš plesati, a uz to i plivati, naš Zagrebački sinkro klub je idealno mjesto za tebe.
Dođi na probne treninge tijekom tjedna dok si na praznicima, u utorak 18.04. ili četvrtak 20.04. od 17.00 sati na bazen na Utrine i vidi kako je to biti sinkro plivačica! Ako ti se svidi i odlučiš ostati s nama, do kraja četvrtog mjeseca možeš besplatno trenirati!!!

TRENINZI TIJEKOM PROLJETNIH PRAZNIKA

Tijekom proljetnih praznika grupe Dupini, Ribice i Zvjezdice imat će treninge samo u popodnevnom terminu prema rasporedu pojedine grupe.

Četvrtak 13.04., subota 15.04., utorak 18.04., četvrtak 20.04., subota 22.04. 

RIBICE I DUPINI – 16:30 do 18:00 sati

ZVJEZDICE – 17:00 – 19:00 sati

Natjecateljske skupine (mlađe juniorke i seniorke) tijekom praznika imaju treninge prema dogovoru s trenerom.

 

TRENINZI TIJEKOM PRAZNIKA – škola sikroniziranog plivanja

Tijekom zimskih praznika grupe Dupini, Ribice, Mlađe kadetkinje i Zvjezdice imat će treninge samo u popodnevnom terminu prema rasporedu pojedine grupe.

Na slijedeće dane neće biti treninga:

Subota 24.12. Badnjak

Subota 31.12. Stara godina

 

AQUARELLA 2016, subota 17.12.

U subotu 17.12. na bazenu Utrine, održat će se zimsko klupsko prvenstvo u tehničkim vještinama za mlađe dobne skupine.

fotografija-1

Figure u kojima se plivačice natječu su slijedeće:

KADETKINJE – D1 (2005. g. i mlađe) – plivačice koje su se već natjecale u kadetskoj (FINA 12 i mlađe): kadetkinje-startna-lista
  • Ballet leg single
  • Barracuda
  • Kip
  • Walkover front
KADETKINJE – D2 (2005.g. i mlađe) – plivačice koje se još nisu natjecale u kadetskoj: mlade-kadetkinje-startna-lista
  • Baletna
  • Osnovni na leđima – uron u back pike (priprema za Barracudu)
  • Flamingo
  • Osnovni na trbuhu – ulazak u front pike
 
DUPINI (2007. i mlađe) – nisu se još natjecale u kadetskoj: dupini-startna-lista
  • Flamingo
  • Kipnus
  • Vaterpolo noge okret za 360 s rukama raširenim na površini
  • Osnovni na trbuhu – ulazak u front pike
RIBICE (2009. i mlađe): ribice-startna-lista
  • Tub full twist
  • Somersault back tuck
  • Pogrčeno koljeno na leđima
  • Vatrepolo noge 1 ruka u zraku
POČETNICE – POLAGANJE ELEMENATA (2004. i mlađe); tek počele s treniranjem
  • Osnovni na leđima – bačvica – osnovni na leđima
  • Pogrčeno na leđima
  • vaterpolo noge
  • osnovni na trbuhu

Svima želimo puno sreće i sportskog uspjeha!

 

BOŽIĆNA REVIJA, 11.12.2016.

I ove godine družimo se na istom mjestu u sinkro božićnom raspoloženju i očekujemo vas u što većem broju! Nedjelja, 11.12.2016 u 18.30 na Zimskom plivalištu Mladost! Veselimo se vašem dolasku! 🎄🎅🎁

bozicna-revija

 

PRVENSTVO HRVATSKE U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA, 27.11., Svetice

U nedjelju 27.11. održat će se Prvenstvo Hrvatske u tehničkim vještinama na bazenu Svetice, a prema slijedećoj satnici:

fotografija

Startne liste po dobnim skupinama možete preuzeti ovdje:

hptv-2016-startna-lista-c

hptv-2016-startna-lista-junior

hptv2016-startne-liste-d

hptv2016-startne-liste-senior

 

TRENINZI 26.11.2016, subota

U subotu, 26.11., neće biti treninga za grupe od 09:30 do 11:00 sati zbog plivačkog mitinga ZG liga koje se održava na bazenu Utrine.

Treninzi će se odvijati prema slijedećem rasporedu:

07:00 – 09:00 kadetkinje, juniorke, seniorke (Utrine)

15:00 – 17:00 kadetski duo i sola (Utrine)

15:00 – 17:00 mlađe juniorke (Mladost na Savi)

 

TRENINZI 22.10.2016, subota

U subotu, 22.10., neće biti treninga za sve grupe zbog cijelodnevnog plivačkog mitinga ”Vidra” koje se održava na bazenu Utrine.

Treninzi na bazenu Mladost na Savi će se održavati prema slijedećem rasporedu:

Subota, 22.10.

14:00 – 17:00 mlađe juniorke

14:30 – 16:00 Mlađe kadetkinje i Dupini

16:00 – 17:00 Dupini duo (Branković, Martinić, Švabenic)

15:00 – 17:00 seniorke, kadetkinje

Nedjelja, 23.10.

10:00 – 13:00 Mlađe juniorke

10:00 – 12:00 kadetkinje: duo (Sančanin/Crnjak; Baković/Sarić; Picek/Čičak), solo (Petković, Sudar, Sarić, Baković); seniorke

 

TRENINZI 08.10.2016, subota

U subotu, 08.10., otkazuju se SVI treninzi zbog praznika Dana neovisnosti.

U nedjelju, 09.10., kadetkinje (Sančanin, Petković, Crnjak, Rođak, Cesar, Sarić, Baković, Brzac, Dautović, Picek, Čičak, Sudar) i mlađe juniorke (Gojšić, Presečki, Renić, Kralj, Vuk, Starman, Pokas, Mirković, Jelić, Bolarić) imaju trening na Mladosti na Savi (vanjski natkriveni bazen) od 10:00 do 12:00 sati.

 

TRENINZI 01.10.2016, subota

U subotu, 01. listopada, zbog plivačkog natjecanja neće biti treninga od 09:30 do 11:00 sati za grupe Mlađe kadetkinje (2005. i mlađe), Dupini (2007. i mlađe) i Ribice (2009. i mlađe).

Treninzi kadetkinja, mlađih juniorki, juniorki i seniorki (07:00 – 09:00 i 15:00 – 17:00 ) će se održati prema rasporedu.

 

UPISI I TRENINZI ZA SEZONU 2016./2017.

S početkom nove školske godine, počinje i naša nova sinkro sezona.

Upisi početnica (uz testiranje i ogledni sat) će se održavati svakog utorka i četvrtka u jutarnjem terminu od 07:30 do 09:00 te u popodnevnom terminu od 17:00 do 19:00 sati, što su ujedno i termini treninga početničkih skupina škole sinkroniziranog plivanja.

Sve grupe škole i natjecateljskih skupina te termine treninga možete pogledati na našoj stranici.

 

TESTIRANJE NATJECATELJSKIH SKUPINA, 01. I 02.09.2016.

Natjecateljska sezona 2016./2017. samo što nije počela!!! Nadamo se da ste se svi dobro odmorili i pripremili za nove izazove te da smo vam nedostajali onoliko koliko i vi nama :-)

Redovni treninzi Zagrebačkog sinkro kluba počinju s početkom škole, u ponedjeljak 05.09., no prije toga održat će se veliko testiranje plivačica kadetskih, mlađe kadetskih i mlađe juniorskih dobnih grupa prema slijedećem rasporedu:

MLAĐE JUNIORKE – Četvrtak, 01.09. od 16:00 do 18:00 sati

Testiranje se sastoji od mjerenja na suhom i u vodi. Molimo da sve plivačice koje su u Zagrebu i nalaze se na popisu pristupe testiranju. Ukoliko plivačica nije u mogućnosti doći na testiranje, mora se javiti na mail kluba ili Lani Marković na 0913399319.

Plivačice koje se pozivaju na testiranje su: Tamia Gojšić, Iva Petković, Petra Bolarić, Ivana Renić, Margareta Presečki, Dorotea Jelić, Lana Starman, Eva Kralj, Mia Vuk, Emma Pokas, Tara Mirković, Ana Petković, Nika Sančanin, Vida Crnjak, Rea Rođak, Paola Cesar, Diora Marjanović, Isabella jurković, Lira Magdić.

KADETKINJE (2005.-2007.) – Petak, 02.09. od 16:00 do 18:00 sati

Testiranje se sastoji od mjerenja na suhom i u vodi. Molimo da sve plivačice koje su u Zagrebu i nalaze se na popisu pristupe testiranju. Ukoliko plivačica nije u mogućnosti doći na testiranje, mora se javiti na mail kluba ili Lani Marković na 0913399319.

Plivačice koje se pozivaju na testiranje su: Katarina Baković, Laura Sarić, Iva Brzac, Zara Dautović, Tara Sudar, Mia Šernhorst, Maja Juranović, Jana Okić, Lana Horvat, Seta Picek, Leona Čičak, Lorena Sušilović, Ana Presečki, Lea Al-Bahadly, Mia Šimac, Mia Stojan, Tena Grčić, Lucija Landeka, Irma Radeljić, Helena Strelec, Iris Majtanić, Matea Švabenic, Korina Tadić, Lena Ružić, Lara Nedić.

Termini treninga po grupama će biti objavljeni najkasnije u nedjelju 04.09.

 

TRENINZI U KOLOVOZU

Nadamo se da ste se dobro odmorili jer počinjemo s pripremama za novu natjecateljsku sezonu!
Kondicijski treninzi će se održavati na Bundeku, a trenerica vas čeka na glavnom ulazu! Treninzi će se održavati ponedjeljkom, srijedom i petkom od 18:00 do 19:30 sati, a počinjemo u srijedu 17.o8.!
Treninzi su samo za plivačice natjecateljskih skupina: kadetkinje, mlađe juniorke, juniorke i seniorke!

Vidimo se!

 

TRENINZI U SRPNJU 2016.

Tijekom srpnja treninzi će se održavati samo u popodnevnim terminima (16:00 – 18:00) i to prema slijedećem rasporedu:

ponedjeljak – natjecateljice

utorak – natjecateljice

srijeda – natjecateljice, Ribice, Zvjezdice, Dupini

četvrtak – natjecateljice

petak – natjecateljice, Ribice, Zvjezdice, Dupini

Subotom nema treninga.

 

RASPORED TRENINGA OD 13.06. DO 30.06.

Ponedjeljak

07:30 – 09:30 kadetkinje (tim i kombinacija)

16:00 – 18:00 junior/senior, mlađe juniorke, kadetkinje (solo i duo)

Utorak

07:30 – 09:30 kadetkinje (tim i kombinacija)

16:00 – 18:00 junior/senior, mlađe juniorke, kadetkinje (solo i duo), mlađe kadetkinje

Srijeda

07:30 – 09:30 kadetkinje (tim i kombinacija)

16:00 – 18:00 Ribice, Zvjezdice, Dupini

Četvrtak

07:30 – 09:30 kadetkinje (tim i kombinacija)

16:00 – 18:00 junior/senior, mlađe juniorke, kadetkinje (solo i duo), mlađe kadetkinje

Petak

07:30 – 09:30 kadetkinje (tim i kombinacija)

07:30 – 09:00 mlađe kadetkinje

16:00 – 18:00 juniorke/seniorke, mlađe juniorke, Ribice, Zvjezdice, Dupini

Subota

07:00 – 09:00 kadetkinje, mlađe juniorke, juniorke/seniorke

Srijeda, 22.06. (Dan antifašističke borbe) i subota 25.06. (Dan zahvalnosti) – NEMA TRENINGA

 

ZAVRŠNI NASTUP ŠKOLE ZAGREBAČKOG SINKRO KLUBA, 11.06.

U subotu, 11.06., s početkom u 16:00 sati, na Zimskom plivalištu Mladost održat će se završni nastup za grupe Ribice, Zvjezdice i Dupini. Sam nastup je za plivačice navedenih grupa ujedno i polaganje za viši stupanj. Dok se zimsko polaganje sastojalo samo od izvođenja elemenata pred sucima, ovog puta će plivačice, uz zadane elemente, polagati i koreografiju.

U kratkim pauzama između svake grupe imat ćete priliku vidjeti nastupe natjecateljskih grupa kluba, kadetkinja i mlađih juniorki. Kadetkinjama će to biti i idealna prilika za trening nastup prije odlaska na međunarodno natjecanje u Beč početkom srpnja.

Nadamo se da ćete u što većem broju doći i podržati naše Ribice, Zvjezdice i Dupine!

 

U ponedjeljak, 05.06., nema treninga u jutarnjem terminu, od 07:30 do 09:00 sati.

PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETKINJE, 04.-05.06.

Ovog vikenda će se na bazenu Mladost na Savi održati Državno prvenstvo za kadetkinje, djevojčice od 12 godina i mlađe,  među kojima se natječu i naše kadetkinje i mlađe kadetkinje.

Raspored natjecanja je slijedeći:

Subota, 04.06.

08:00 – 08:30 rasplivavanje

08:30 – 12:00 natjecanje u FIGURAMA

17:00 – 18:00 rasplivavanje

18:00 – 18:30 otvaranje i defile

18:30 – 21:00 duo i tim

Nedjelja, 05.06.

10:00 – 11:00 rasplivavanje

11:00 – 14:00 solo, kombinacija

14:00 proglašenje pobjednika

Ždrijeb figura te redoslijed izvođenja kombinacija saznat ćemo na sastanku rukovodstva natjecanja koji će se održati u srijedu, 01.06. u 15:30 sati.

Vidimo se u subotu!!!

Tim D2

 

TRENINZI ČETVRTAK 26.05. I PETAK 27.05.

Četvrtak, 26.05. – Tijelovo

Nema treninga za sve skupine Zagrebačkog sinkro kluba.

Petak, 27.05.

07:30 – 09:00 kadetkinje i mlađe juniorke

16:00 – 18:00 kadetkinje, juniorke, Ribice i Dupini

Subota, 28.05.

Prema uobičajenom rasporedu.

TRENINZI PETAK 20.05. I SUBOTA 21.05.

Zbog nadolazećeg Prvenstva Grada Zagreba za kadetkinje te Državnog prvenstva u ronjenju, treninzi će se u petak i subotu održavati prema slijedećem rasporedu:

Petak, 20.05.

16:00 – 18:00 kadetkinje, juniorke/seniorke, Ribice (mlađe juniorke nemaju trening)

Subota, 21.05.

07:00 – 08:00 mlađe kadetkinje (D2), mlađe juniorke, juniorke/seniorke

07:30 – 09:00 Zvjezdice (nema treninga od 09:30 do 11:00)

Nadamo se da ćete ovaj vikend doći na Mladost na Savu i što glasnije podržati naše kadetkinje i mlađe kadetkinje kojima je ovo prvo natjecanje u ovoj dobnoj skupini. Raspored natjecanja možete vidjeti u ranijim objavama.

Ostanite sinkronizirani :-)

 

PODJELA MEDALJA ZA ZLATNU RIBICU, 21.05.

Podjela medalja za Prvenstvo škola Grada Zagreba će se već tradicionalno održati na Prvenstvu Zagreba za kadetkinje, u subotu 21.05. u 18:00 sati.

Naše zlatne srebrne i brončane su:

  • Diora Marjanović (ZR 1, Grupa 1, srebro)
  • Lira Magdić (ZR 1, Grupa 2, zlato)
  • Iris Majtanić (ZR 1, grupa 2, srebro)
  • Matea Švabenic (ZR 2, grupa 2, srebro)
  • Helena Lučić (ZR 2, grupa 2, bronca)
  • Tia Martinić (ZR 2, Grupa 3, zlato)
  • Karla Banovac (ZR 2, Grupa 3, srebro)
  • Leona Vraneša (ZR 2, Grupa 3, bronca)
  • Jana Okić (Kadetkinje 2, srebro)
  • Lana Horvat (Kadetkinje 2, bronca)

Dođite i podržite naše kadetkinje i mlađe kadetkinje u borbi za gradska odličja!

Vidimo se na tribinama!!!

 

OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA ZA KADETKINJE, 21.-22.05.
Ovog vikenda na bazenu Mladost na Savi održat će se Gradsko prvenstvo za naše najmlađe natjecateljice, kadetkinje (plivačice 2004. godište i mlađe). Nadamo se da ćete ih doći podržati u što većem broju, a raspored natjecanja je slijedeći:
Subota, 21.05.
08:00 – 08:30 rasplivavanje
08:30 – 11:00 FIGURE
17:00 – 18:00 rasplivavanje
18:15 DEFILE I PROGLAŠENJE POBJEDNIKA ZLATNE RIBICE
18:30 – 20:00 SOLO i TIM
Nedjelja, 22.05.
10:00 – 11:30 rasplivavanje
11:30 – 13:00 DUO i KOMBINACIJA
13:00 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
Startnu listu za figure i kombinacije možete preuzeti ovdje:
Vidimo se na tribinama!!
ZLATNA RIBICA, 07.05.
U subotu 07.05. održat će se Prvenstvo škola sinkroniziranog plivanja grada Zagreba , a prema slijedećem rasporedu:
07:00 – 09:00; Mladost na Savi 
– trening natjecanje za kadetkinje 1 i kadetkinje 2
OPREMA: crni badekostim i bijela kapa, klupske tajice i majica za razgibavanje, doći u klupskoj trenirci
12:00 – 14:00; Zimsko plivalište ”Mladost”
– natjecanje škola sinkroniziranog plivanja (Ribice, Dupini i Zvjezdice)
OPREMA: jednodijelni kupaći kostim i kapa
STARTNA LISTA PO GRUPAMA:
Svim curama želimo puno sreće i uspjeha, posebno onima kojima je ovo prvo natjecanje u njihovoj, nadamo se dugoj, sikro karijeri :-)
zlatna_ribica
TRENINZI 30.04. I 01.05.2016.
SUBOTA, 30.04.
 
06:45 – 08:00 KADETKINJE
10:30 – 12:00 ZVJEZDICE i D2
14:00 – 15:00 KADETKINJE (ponavljanje na suhom, Mladost na Savi)
15:00 – 17:00 KADETKINJE + D2 (Balon)
NEDJELJA, 01.05. – nema treninga

U subotu, 16.04.2016, nema treninga za sve grupe (kadekinje D1 i D2, mlađe juniorke, juniorke, seniorke i Zvjezdice zbog plivačkog natjecanja.

Treninzi će se tijekom vikenda odvijati prema slijedećem rasporedu:

SUBOTA, 16.04.:

15:00 – 17:00 kadetkinje, mlađe kadetkinje i mlađe juniorke

NEDJELJA, 17.04.:

10:00 – 12:00 kadetkinje i mlađe juniorke

 

PROVJERA FIGURA ZA KADETKINJE I MLAĐE KADETKINJE

U četvrtak, 14.04., održat će se klupsko prvenstvo za starije kadetinje Zagrebačkog sinkro kluba s početkom u 17:00 sati na bazenu Utrine. Kadetkinje: Ana Petković, Vida Crnjak, Katarina Baković, Nika Sančanin, Laura Baković, Zara Dautović, Rea Rođak, Iva Brzac i Paola Cesar natjecat će se u svih 8 kadetskih figura, a prema slijedećoj startnoj listi: KLUPSKO KADETSKO 2016

Provjera za mlađe kadetkinje će se održati u subotu popodne na bazenu Mladost na Savi u terminu treninga (15:00 – 17:00 sati), samo u figurama Ballet leg single, Barracuda, Kip i Walkover front (D figure). Mlađe kadetkinje su: Ana Presečki, Tara Sudar, Seta Picek, Leona Čičak, Maja Juranović, Jana Okić, Lorena Sušilović, Lana Horvat, Mia Šernhorst.

Startne liste za ovu grupu ćete moći ubrzo preuzeti ovdje.

 

PRVENSTVO HRVATSKE ZA MLAĐE JUNIORKE, Rijeka 09.-10.03.2016.

Ovog vikenda će se održati Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniorke na bazenima Kantrida u Rijeci. Naše cure su spremne i u iščekuvanju da pokažu za što su se vrijedno pripremale tijekom cijele ove sezone, a mi se nadamo da će podrška s tribine biti glasna kao i uvijek.

Odlazak u Rijeku predviđen je autobusom u organizaciji ZSSP-a u petak, 08.04., u 17:30 sati s parkirališta Mladost na Savi, nakon popodnevnog treninga (15:00 – 16:30).

Sam program natjecanja je slijedeći:

SUBOTA, 09.04.2016.

08:00 – 08:45 rasplivavanje

09:00 – 12:00 figure

16:00 – 17:00 glazbena proba

17:15 svečano otvaranje i defile

17:30 solo i kombinacija

NEDJELJA, 10.04.2016.

08:30 – 09:30 rasplivavanje i glazbena proba

09:30 – 11:30 duo i tim

12:00 – 12:30 proglašenje

13:00 povratak za Zagreb

NAšim curama želimo puno sreće i sportskog uspjeha, a svima koji ovaj vikend kreću put Rijeke želimo sretan put i mirno more.

Vidimo se u Rijeci :-)

IMG_0328

(Tara Mirković, Iva Petković, Eva Kralj, Dorotea Jelić, Lana Starman, Mia Vuk, Tamia Gojšić, Petra Bolarić, Margareta Presečki, Emma Pokas, Ivana Renić; Nika Skendrović & Lana Marković)

OTVORENO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA MLAĐE JUNIORKE, 02.-03.04.2016.

Ove sezone Zagrebački sinkro klub je priređivač Otvorenog prvenstva Grada Zagreba za mlađe juniorke koje će se održati ovog vikenda na bazenu ”Utrine”, a prema slijedećoj satnici:

SUBOTA, 02.04.
 07:00 – 10:00 FIGURE
16:00 – 17:00 RASPLIVAVANJE I GLAZBENA PROBA
17:00 – 17:15  SVEČANI DEFILE I OTVARANJE NATJECANJA
17:00 – 19:00 NATJECANJE SOLO I KOMBINACIJA
NEDJELJA, 03.04.
 09:00 – 09:45  RASPLIVAVANJE I GLAZBENA PROBA
09:45 – 11:00   NATJECANJE DUO I TIM
11:15 – PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
 Startne liste za disciplinu figure te ždrijeb rutina možete preuzeti ovdje:
Vidimo se!

 

RASPORED TRENINGA TIJEKOM PROLJETNIH PRAZNIKA

Mlađe juniorke

PON, UT, SRI: ujutro 07:30 – 09:00 i popodne 16:00 – 18:00 sati

SUB: Utrine 07:00 – 09:00, Mladost na Savi 15:00 – 17:00 sati

Mlađe kadetkinje (D2)

PON/SRI/PET: 07:30 – 09:00 sati

UT/ČET: 16:00 – 18:00 sati

Ribice i Dupini

SRIJEDA: 16:00 – 18:00 sati

PETAK: 16:00 – 18:00 sati

Zvjezdice

SRIJEDA: 16:00 – 18:00 sati

SUBOTA: 09:30 – 11:00 sati

28.03., na Uskršnji ponedjeljak, nema treninga.

 

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA SENIORKE

Ovaj vikend će se na bazenima Mladost na Savi održati Seniorsko prvenstvo Zagreba u sinkroniziranom plivanju. Dođite i glasno podržite naše seniorke koje će nastupiti u disciplinama solo, duo, tim i kombinacija.

Raspored natjecanja je slijedeći:

SUBOTA, 05.03.

08:00 – 10:00 – tehnički solo, tehnički duo i tehnički tim

17:45 – 19:00 – slobodni duo i kobinacija

NEDJELJA, 06.03.

09:00 – 10:00 slobodni solo i slobodni tim

 

TRENINZI 04. – 06.03.2016.

Zbog Prvenstva Grada Zagreba za seniorke, treninzi će se ovaj vikend održati prema slijedećem rasporedu.

PETAK, 04.03.

16.00 – 18.00 – seniorke, Ribice i Dupini

16.30 – 18.00 – kadetkinje i mlađe juniorke (samo suhi trening)

SUBOTA, 05.03.

07.00 – 08.00 – Zvjezdice i Mlađe kadetkinje

15.00 – 17.00 – seniorke, mlađe juniorke i kadetkinje

NEDJELJA, 06.03.

Nema treninga

 

TRENINZI NATJECATELJSKIH GRUPA, 20.-21.02.:

SUBOTA:

07.00 – 09.00 – Bazen ”Utrine”: sve kategorije (seniorke, mlađe juniorke i kadetkinje)
15.00 – 17.00 – ”Mladost” na Savi: seniorke, mlađe juniorke i kadetski dueti (Petković, Crnjak, Baković, Sarić)

NEDJELJA:

10.00 – 12.00 – ”Mladost” na Savi: seniorke, kadetkinje i C duo (Lana Starman i Mia Vuk)

 

PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORKE, 13. i 14.02.2016.

Nakon uspješno određenog gradskog prvenstva, ovaj vikend, 13.-14.2.2016., očekuje nas Prvenstvo Hrvatske za juniorke koje se održava na Zimskom plivalištu Mladost kod Doma sportova!
Pozivamo vas da nam se pridružite u što većem broju te glasnim navijanjem podržite naše juniorke u lovu na državna odličja!

Satnica natjecanja:
13. veljače 2016. (subota):
figure 08,00-11,00
svečano otvaranje i defile 17,45-17,55
natjecanje – duo i kombinacija 18,00-20,00

14. veljače 2016. (nedjelja):
natjecanje – solo i tim 09,45-12,30
proglašenje pobjednika 12,30-13,00

Starrne liste za figure i kombinaciju možete preuzeti ovdje:

startna lista figure

startna lista kombinacija

TRENINZI 12.-14.02.

Zbog nadolazećeg Prvenstva Hrvatske za juniorke, u petak, 12.02., kadetkinje i mlađe juniorke nemaju trening u popodnevnom terminu.
Treninzi tijekom vikenda:
MLAĐE JUNIORKE – subota od 07:00 do 09:00 sati na Utrinama i od 15:00 do 17:00 na Savi.
KADETKINJE – subota od 07:00 do 09:00 Utrine; nedjelja 10:00 do 12:00 sati na Savi.
Ribice, Dupini i Zvjezdice imaju treninge prema uobičajenom rasporedu.

 

PRVENSTVO ZAGREBA ZA JUNIORKE, 06. i 07.02.2016.

Ove subote otvaramo 2016. natjecateljsku godinu Prvenstvom grada Zagreba za juniorke, djevojke rođene 2001., 2000., 1999. i 1998. godine. Naše Dora, Lea, Lara, Virna, Lara, Jelena i Iva će nastupiti u disciplinama kombinacija, tim i solo, a vi ih glasno podržite s tribina bazena ”Utrine”.

Raspored natjecanja je slijedeći:

Subota, 06.02.

07:00 – 08:00 rasplivavanje

08:00 – 10:00 FIGURE

14:00 – 15:20 rasplivavanje, glazbena proba i otvorenje natjecanja

15:20 – 17:00 DUO, KOMBINACIJA

Nedjelja, 07.02.

09:00 – 09:45 rasplivavanje i glazbena proba

10:00 – 11:30 SOLO, TIM

11:30 proglašenje

fotografija (1)

RODITELJSKI SASTANAK 14.01. – MLAĐE JUNIORKE I KADETKINJE

U četvrtak 14.01. održat ćemo roditeljski sastanak u dvorani za sastanke na bazenu Utrine s početkom u 18:00 sati, a sa slijedećim dnevnim redom :
1. Rezime priprema mlađih juniorki u Tuheljskim toplicama 04.-08.01.2016.
2. Pripreme kadetkinja, Tuheljske toplice, 21.-25.03.2016.
3. Mini pripreme mlađe juniorke, Tuheljske tolice 24.-25.03.2016.
4. Natjecanja mlađih juniorki u Rijeci (Državno prvenstvo i Primorje cup)

Molim Vas da potvrdite svoj dolazak do četvrtka u 12:00 sati na mail kluba (zsk.synchro@gmail.com).
U slučaju da nećete moći prisustvovati sastanku, molim Vas da javite kako bismo Vam mogli sve poslati na mail.

TRENINZI TIJEKOM ZIMSKIH PRAZNIKA

ZVJEZDICE
Srijeda 30.12. – SAMO POPODNE, od 16.00 do 18.00 sati
Subota 2.1. – trening od 09:30 do 11.00 sati
Srijeda 6.1. – NEMA TRENINGA
Subota 9.1. – trening od 09:30 do 11.00 sati
PONEDJELJAK, 4.1.2016. – ODRADNI TRENING, POPODNE od 16.00 do 18.00 sati

RIBICE I DUPINI
Srijeda 30.12. – SAMO POPODNE, od 16.00 do 18.00 sati
Petak 1.1. – NEMA TRENINGA.
Srijeda 6.1. – NEMA TRENINGA
Petak 8.1. – SAMO POPODNE od 16.00 do 18.00 sati
PONEDJELJAK, 4.1.2016. – ODRADNI TRENING, POPODNE, od 16.00 do 18.00 sati!

MLAĐE KADETKINJE – D2
Ponedjeljak 28.12. i utorak 29.12. trening SAMO POPODNE od 16 do 18 sati
Cetvrtak 31.12. NEMA TRENINGA
Subota 2.1. od 7:30 do 9 sati
Utorak 5.1. i cetvrtak 7.1. trening je SAMO POPODNE od 16 do 18 sati.
Subota 9.1. od 9:20 do 11 sati

KADETKINJE
Ponedjeljak 28.12. – ujutro(7:30-9:00) samo DUO; popodne (16:00-18:00) TIM
Utorak 29.12. – ujutro(7:30-9:00) samo DUO; popodne (16:00-18:00) TIM
Srijeda 30.12. – ujutro(7:30-9:00) samo DUO, popodne suhi trening za sve (17:00-18:00)
STARA GODINA, 31.12., četvrtak – NEMA TRENINGA
NOVA GODINA, 1.1., petak – NEMA TRENINGA
Subota, 02.01. – trening 7:00 – 9:00
Ponedjeljak 04.01. – ujutro (7:30-9:00) TIM
Utorak 05.01., četvrtak 07.01. i petak 08.01. – ujutro (7:30 – 9:00) i popodne (16:00 – 18:00) – TIM (oba termina)
SV. TRI KRALJA, 06.01., srijeda – NEMA TRENINGA
Subota, 09.01. – trening 07:00 – 09:00

MLAĐE JUNIORKE
Ponedjeljak 28.12.- ujutro(7:30-9:00) TIM; popodne(16:00-18:00) samo DUETI
Utorak 29.12. – ujutro(7:30-9:00) TIM; popodne(16:00-18:00) samo DUETI
Srijeda 30.12. – ujutro(7:30-9:00) TIM; popodne suhi od 16-17
Stara godina, četvrtak, 31.12. – samo ujutro od (7:30-9:00) TIM
NOVA GODINA, 1.1., petak – NEMA TRENINGA
Subota, 02.01. – trening 07:00 – 09:00
Od 4.1. do 8.1.2016. grupa mlađih juniorki je na pripremama!

JUNIOR/SENIOR
Ponedjeljak (28.12.) i utorak (29.12.) – trening je ujutro (07:30 – 09:30) i popodne (16:00 – 18:00)
Srijeda (30.12.) – trening samo za seniorski duo ujutro od 07:30 do 09:30 sati; popodne samo suhi od 16:00 – 18:00
Stara godina, 31.12., četvrtak – trening samo ujutro, 07:30 – 09:00
NOVA GODINA, 1.1., petak – NEMA TRENINGA
Subota, 02.01. – trening 07:00 – 09:00
Ponedjeljak (04.01.), utorak (05.01.), četvrtak (07.01.) i petak (08.01.) – treninzi su ujutro (07:30 – 09:00) i popodne (16:00 – 18:00)
SV. TRI KRALJA, 06.01., srijeda – NEMA TRENINGA
Subota, 09.01. – trening 07:00 – 09:00

BOŽIĆNA REVIJA ZAGREBAČKOG SINKRO KLUBA, nedjelja 20.12. u 19:00 sati

Napokon je stiglo i svima najdraže Božićno vrijeme, a s njime i naša tradicionalna Božićna revija! smile emotikon
Sve Vas pozivamo da nam se 20.12.2015. u 19h pridružite na tribinama bazena Zimsko plivalište Mladost kod Doma sportova i podržite sve naše plivačice glasnim pljeskanjem, a može i pjesmom ili plesom, kako vas muzika ponese!
Zvijezde večeri, naše plivačice, na bazenu moraju biti u 18.20 kako bi se na vrijeme pripremile za nastup, a kada revija počne, očekuju pune tribine i glasnu podršku!
Obavezna oprema su veliki osmjesi i dobro raspoloženje, a za sve ostalo tu je Vaš ZSK!
Mi jedva čekamo, nadamo se i vi! Vidimooo se!

POLAGANJE TEHNIČKIH ELEMENATA, srijeda 16.12.

Pozivamo vas u srijedu, 16.12., da s tribina podržite naše Ribice, Dupine i Zvijezdice u polaganju sinkro elemenata.
Polaganje će biti u terminu od 17-18, a prije toga će se normalno održati suhi trening u dvorani od 16-17 sati!
Sve one djevojke koje ne mogu doći u popodnevnom terminu na polaganje, bit će testirane u srijedu ujutro u terminu treninga!
Elementi za starije Zvijezdice:
waterpolo noge s dvije ruke u zraku
baletna noga
flamingo
barracuda
Elementi za mlađe Zvijezdice i starije Ribice:
osnovni položaj na leđima
osnovni položaj na trbuhu
pogrčeno koljeno
okret u bačvici za 360°
Elementi za Dupine:
waterpolo noge s jednom rukom u zraku
ulazak u front pike s kolutom u naprijed
baletna noga
početnički kip
Elementi za male Ribice:
osnovni položaj na leđima
osnovni položaj na trbuhu
bačvica
skok iglica

SRETNO!

TRENING 27.11. – NATJECATELJSKE SKUPINE KADETKINJE, MLAĐE JUNIORKE I JUNIORKE

U petak, 27.11., nema treninga za natjecateljsku skupinu juniorki, dok će za kadetkinje i mlađe juniorke trening biti od 16:00 do 17:00 sati.
U subotu, 28.11., svi će se treninzi održati prema rasporedu.

TRENING 20. I 21.11. – RIBICE, DUPINI I ZVJEZDICE

Danas, 20.11. popodne se otkazuje trening za Ribice i Dupine te za Zvjezdice u subotu 21.11.2015.
Termin odrade ćemo Vam javiti tijekom slijedećeg tjedna.

HRVATSKO PRVENSTVO U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA, 14.11.2015 U SISKU

Ove subote će se održati Hrvatsko prvenstvo u tehničkim vještinama za sve dobne skupine, a prema slijedećim startnim listama:
SENIORKE: Seniorke
JUNIORKE: Juniorke
KADETKINJE: Kadetkinje
MLAĐE JUNIORKE: Mladje juniorke

Polazak za Sisak je s južnog parkirališta bazena ”Utrine” prema dogovorenom rasporedu:
SENIORKE, JUNIORKE: u 06:45 sati
KADETKINJE: u 08:45 sati
MLAĐE JUNIORKE: u 12:30 sati

Svim plivačicama i trenericama želimo puno sreće i sportskog uspjeha!
Vidimo se u Sisku :-)

KLUPSKO PRVENSTVO U FIGURAMA, 31.10.2015.

Počelo je počelo! U subotu 31.10. će se održati prvo ovogodišnje klupsko prvenstvo u figurama, i to za sve dobne skupine, a s početkom u 07:15 sati.

Startnu listu možete preuzeti ovdje: ZSK KLUPSKO 31.10. STARTNA LISTA

Na natjecanju će se djevojke, uz nezaobilazne obavezne figure, natjecati u onim figurama u kojima ćemo se natjecati i na Prvenstvu Hrvatske u tehničkim vještinama koje će se održati u Sisku, 14.11.2015.

Natjecanje će se održati prema slijedećem rasporedu:

1. JUNIORKE JUN Figure

2. MLAĐE JUNIORKE C figure

3. KADETKINJE (D1) D figure

Okvirni raspored Prvenstva Hrvatske u tehničkim vještinama možete preuzeti na našoj stranici, pod rubrikom Novosti.

Vidimo se u subotu i sretno!

figures

 

RODITELJSKI SASTANCI

MLAĐE JUNIORKE – srijeda, 21.10., 17:00 – 18:00 sati u klupskom prostoru (Dom odbojke ”Bojan Stranić, Jarunska cesta 5, 1. kat)

KADETKINJE – srijeda, 21.10., 18:00 – 19:00 sati u klupskom prostoru (Dom odbojke ”Bojan Stranić, Jarunska cesta 5, 1. kat)

ZVJEZDICE – subota, 24.10., od 09:20 do 10:00 sati u sobi za sastanke na bazenu ”Utrine”

DUPINI/RIBICE – srijeda, 28.10., od 17:00 do 18:00 sati u sobi za sastanke na bazenu ”Utrine”

SINKRO ACTIVE VIKEND 17. i 18.10.2015.

U subotu 17.10. neće biti treninga u redovnim terminima zbog plivačkog natjecanja na bazenu Utrina. Nadoknade su prema slijedećem rasporedu:

  • subota, 17.10. – bazen Zimsko plivalište Mladost (Trg sportova), od 12:00 do 14:00 sati; trening za MLAĐE JUNIORKE i ZVJEZDICE
  • nedjelja, 18.10. – bazen Zimsko plivalište Mladost (Trg sportova), od 18:00 do 20:00 sati; trening KADETKINJE (D1) i JUNIORKE/SENIORKE

 

PREDAVANJE ”Male tajne sinkro plivanja – kako savladati kadetske figure” predavanje

održat će se u subotu 17.10. od 09:30 do 11:00 sati u klupskom prostoru (Dom odbojke ”Bojan Stranić”, 1. kat, Jarunska 5). Predavanje je obavezno za sve kadetkinje i mlađe kadetkinje koje molimo da sa sobom ponesu bilježnicu i olovku. Dodatni materijali će biti podijeljeni na predavanju.

 

ZAGREBAČKI SINKRO KLUB NA PUTU U NIGDJEZEMSKU

U nedjelju, 18.10., ZSK putuje s mladim Petrom Panom u Nigdjezemsku!

Nalazimo se u 10:15 u predvorju CineStara u Avenue Mallu, a film počinje u 11:00. Molimo roditelje da dolazak djeteta najave trenericama najkasnije do petka, 16.10. kako bi mogli na vrijeme rezervirati ulaznice.

pan

SPORTSKI LJEČNIČKI PREGLED – 13.10.2015.

U utorak, 13.10., u Domu zdravlja ”Borovje”, Zdeslava Turića 1, održat će se obavezan lječnički pregled za plivačice Zagrebačkog sinkro kluba.

Sportska ambulanta radi od 07:30 do 20:00 sati, dok se kotrola krvi i urina može obaviti od 07:30 do 09:30. Ukoliko plivačica ima 12 ili više godina, dužna je jednom godišnje kontrolirati krv i urin.

Cijena partecipacije pregleda je 40,00 kn, a za sve dodatne informacije se možete obratiti Klubu ili pak direktno nazvati Sportsku ambulantu na broj telefona 6404480.

 

RODITELJSKI SASTANAK – JUNIORKE I SENIORKE, 27.09.2015.

Roditeljski sastanak za dobnu skupinu juniorki i seniorki održat će se u klupskom prostoru (Dom odbojke ”Bojan Stranić”, Jarunska cesta 5) u nedjelju 27. rujna s početkom u 18:30 sati.

 

IZVANREDNA SKUPŠTINA KLUBA, 27.09.2015.

U nedjelju 27. rujna, s početkom u 19:30 sati, održat će se Izvanredna skupština Zagrebačkog sinkro kluba u prostoriji Kuba, Dom odbojke ”Bojan Stranić, Jarunska cesta 5. Pravo glasa u skupštini imaju svi aktivni (punoljetne plivačice te plivačice starije od 14 godina) i redovni članovi Kluba (osobe koje u skladu sa Statutom obavljaju poslove u tijelima Kluba).

Dnevni red skupštine preuzmite ovdje: POZIV ZA IZVANREDNU SKUPŠTINU ZSK-a

 

RASPORED TRENINGA OD 31.08. DO 05.09.2015.

RIBICE / ZVJEZDICE / ŠKOLA 

srijeda 02.09. – bazen ”Utrine” 16:00 – 18:00 sati

subota 05.09. – bazen ”Utrine” 09:30 – 11:00 sati

KADETKINJE / MLAĐE JUNIORKE / JUNIORKE / SENIORKE

ponedjeljak 31.08. – Mladost na Savi, suhi trening 16:00 – 18:00 sati

utorak 01.09. – bazen ”Utrine” 16:00 – 18:00 sati

srijeda 02.09. – Mladost na Savi, suhi trening 16:00 – 18:00 sati

četvrtak 03.09. – bazen ”Utrine” 16:00 – 18:00 sati

petak 04.09. – bazen ”Utrine” 16:00 – 18:00 sati

Zbog lijepog vremena i još ljepšeg druženja, produžujemo naše sastanke na rolama i za ovaj tjedan pa se vidimo u utorak i četvrtak u 10:00 sati na glavnom ulazu na Bundek.

Ostanite sinkronizirani :-)

 

TRENINZI OD 24. DO 29.08.

Ovdje možete preuzeti raspored treninga tijekom zadnjeg tjedna kolovoza: RASPORED TRENINGA 24.-29.8

Molimo plivačice koje su u Zagrebu, posebno one koje su u natjecateljskim grupama, da budu redovite na treninzima i predavanjima.

Vidimo se ubrzo u vodi 😉

 

TRENINZI OD 17. DO 22.08.

U ponedjeljak 17. kolovoza krećemo s kondicijskim treninzima te ljetnim predavanjima i radionicama. Zbog najavljenog lošeg vremena, treninzi će biti po grupama prema slijedećem rasporedu:

RASPORED TRENINGA 17.-22.8

Rolanje na Bundeku nije obavezan program, već za sve one koji nam se žele pridružiti u zabavnom druženju na kotačima :-)

fotografija (3)

Kondicijski treninzi su obavezni za plivačice natjecateljskih skupina – ponijeti tenisice za trčanje i vodu. Također toplo preporučamo predavanja i radionice na kojima djevojke mogu naučiti puno novih stvari, ali se i dobro zabaviti.

MJESTO SUSRETA: Na Bundeku ćemo se uvijek nalaziti kod glavnog ulaza, dok nam je mjesto susreta za kondicijske treninge ili pak treninge fleksibilnosti, koji će se u slučaju kiše održati u klupskom prostoru, parkiralište bazena Mladost na Savi.

Treninge za posljednji tjedan kolovoza ćemo objaviti krajem slijedećeg tjedna, kada nam bude poznatija prognoza.

 

ZSK LJETNA SINKRO MANIJA – VELIKA NAGRADNA IGRA!!!!

fotografija (1)

Iako se službeno od 01. kolovoza odmaramo od sinkro treninga, sinkro plivačica u nama nikada ne odmara!! Upravo zbog toga smo za naše sinkro dive osmislili ljetnu nagradnu igru. Šaljite nam zabavne sinkro slike s ljetovanja: sinkro trenutke vas, vaših roditelja, prijatelja, baka, susjeda… Dat ćemo vam i malo ideja poput zezancije u vodi (bazeni, rijeke, jezera, more, lavor), ili pak treninzi istezanja na npr. dasci za surf, pedalini i sl.

NAGRADNA IGRA je već u tijeku, a traje sve do 30.08.2015. Sudjelovati mogu sve ZSK plivačice s koliko god fotografija žele, a njih uz opis šaljite na zsk.synchro@gmail.com.

Pristigle slike i snimke ćemo objavljivati svake srijede i nedjelje do kraja nagradne igre, a najbolje, najkreativnije i najzabavnije ćemo posebno nagraditi.

Sretno svima i uživajte u ljetu jer nas ubrzo čekaju nova sportska uzbuđenja i pobjede!!

Ostanite sinkronizirani :-)

 

TRENINZI OD 06. DO 31.07.2015.

U periodu od ponedjeljka 06. do petka 31. srpnja, treninzi će se održavati ponedjeljkom, srijedom i petkom od 16:30 do 18:00 sati.

Suhi trening, od 16:30 do 17:00 sati će se održavati kraj malog dubokog bazena, a ne u dvorani, kao tijekom godine.

Raspored treninga za period od 18.08 do 29.08. će biti objavljen najkasnije početkom kolovoza.

 

TRENINZI OD 15.06. DO 30.06.2015.

U periodu od 15. do 30. lipnja, treninzi će se održavati od ponedjeljka do petka, samo u popodnevnom terminu, po rasporedu pojedine grupe.

Treninzi subotom za sve natjecateljske grupe se otkazuju, dok će se treninzi za grupu Zvjezdice i Škola održavati u terminu od 09:30 do 11:00 sati.

22.06., ponedjeljak – nema treninga

25.06., četvrtak – nema treninga

Raspored treninga od 01. do 31.07. će biti naknadno objavljen. Svim plivačicama želimo čestitati uspješan kraj školske godine, svima koji odlaze na ljetovanje želimo dugo i toplo ljeto te se nadamo da se vidimo u rujnu.

 

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETKINJE

Ovog vikenda će se održati Otvoreno prvenstvo Hrvatske za kadetkinje na prekrasnoj Kantridi u Rijeci. Obavezno sjednite u aute i put Rijeke jer, osim što će našim djevojkama dobro doći vaša podrška s tribina, imat ćete jedinstvenu priliku vidjeti nastupe djevojaka iz Austrije, Mađarske, Andore i Slovačke, uz nastupe svih hrvatskih klubova. Figure koje se rade na ovom natjecanju su Ballet leg single, Barracuda, Walkover front i Kip.

Raspored događanja je slijedeći:

12.6.  Subota

08:00 – 08:30 rasplivavanje

08:30 – 12:00 FIGURE

14:00 – 15:00 muzičke probe

15:00 – 16.30 SOLO PRELIMINARNI

17:00 – 18:30 DUO PRELIMINARNI

18:30 SVEČANO OTVORENJE

18:45 – 20:00 KOMBINACIJA

13.6. Nedjelja

08:30 – 09:30 rasplivavanje

09:45 – 11:00 SOLO FINALE

11:15 – 12:30 DUO FINALE

13:00 – 13:45 TIM

14:30 – 15:00 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA

Startne liste po disciplinama možete preuzeti ovdje:

drzavno d otvoreno START FIGURES

drzavno d otvoreno START SOLO PRELIM

drzavno d otvoreno START DUET PRELIM

drzavno d otvoreno START FINAL COMBO

Draw finals

 

OPZG ZA KADETKINJE, subota 06.06.2015.

Danas, 03.06., se u klupskim prostorijama održao sastanak delegata na kojem se ždrijebala grupa figura koju će kadetkinje izvoditi u jutarnjem terminu Otvorenog prvenstva Grada Zagreba.

Uz obavezne figure, Ballet leg singe Barracuda, izvodit će se 3. grupa figura: Tower Swordfish straight leg, figure koje su djevojke izvodile i na Zlatnoj ribici.

Startne liste figura i kombinacija možete preuzeti OVDJE:

FIGURE

KOMBINACIJA

Natjecanje će se odvijati po slijedećem rasporedu:

06.06. Subota

07:00 – 07:10 rasplivavanje

07:10 – 09:00 FIGURE

09:00 – 10:00 rasplivavanje i glazbena proba

10:00 – 10:50 KOMBINACIJA

10:50 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA ”ZLATNE RIBICE 2015.”

16:00 – 16:40 rasplivavanje i glazbena proba

16:45 svečano otvaranje i defile

17:00 – 19:00 SOLO, DUO, TIM

19:10 Proglašenje pobjednika

fotografija (10)

 

 

OTVORENO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA KADETKINJEfotografija (9)

U subotu, 06.06.2015., na bazenima ”Utrina”, održat će se Otvoreno prvenstvo grada Zagreba za dobnu skupinu kadetkinje (12 godina i mlađe). Isti dan, u jutarnjem terminu, podijelit će se medalje za Prvenstvo škola sinkroniziranog plivanja grada Zagreba, ”Zlatna ribica”, pa i ovim putem molimo roditelje djevojaka koje su osvojile medalje na navedenom natjecanju da budu na bazenu u 10:00 sati.

U popodnevnom terminu će u pauzama između disciplina nastupiti plivačice grupa Ribice, Zvjezdice i Škola koje moraju biti na bazenu u 16:30 sati.

Sve ostale pozivamo da dođu i podrže naše kadetkinje svojim najgromoglasnijim pljeskom.

Satnicu i propozicije natjecanja možete preuzeti ovdje: OPZG 2015 – PROPOZICIJE

 

 

 

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORKE, 23.-24.05.2015.

Ovaj vikend na bazenima PVC ”Mladost na Savi” će se održati Otvoreno Prvenstvo Hrvatske za seniorke na kojem ćemo moći uživati u nastupima plivačica 5 hrvatskih klubova (ZSK, Mladost, ŠASK, KSP Dolfina, Primorje Aqua Maris) i onih iz Bugarske. Naša Antica Tonka Nekić predstavljat će boje Zagrebačkog sinkro kluba u disciplini solo te duo uz partnericu Doru Šćuric s kojom je osvojila srebro na PZG-u prije dva tjedna.

23.05. Subota

10:30 – 11:30 rasplivavanje i glazbena proba

11:30 – 13:00 tehničke rutine (solo, duo, tim)

17:00 – 18:00 rasplivavanje i glazbena proba

18:00 – 18:10 svečano otvaranje i defile

18:15 – 19:30 slobodni solo, slobodni tim

24.05. Nedjelja

12:00 – 13:00 rasplivavanje i glazbena proba

13:00 – 14:30 slobodni duo, kombinacija; proglašenje pobjednika

Startne liste i ždrijeb slobodnih rutina možete preuzeti ovdje: STARTNE LISTE

 

TRENING SUBOTA 23.05.2015., BAZEN ”UTRINA” – OTKAZAN!

U subotu, 23. svibnja, neće biti treninga za slijedeće grupe: kadetkinje, mlađe juniorke, juniorke, školu i Zvjezdice zbog plivačkog mitinga.

Nadamo se da ćete doći i podržati naše seniorke na Otvorenom prvenstvu Hrvatske koje će se održati ovog vikenda na bazenu PVC ”Mladost na Savi”.

 

PRVENSTVO ŠKOLA SINKRONIZIRANOG PLIVANJA GRADA ZAGREBA, ”ZLATNA RIBICA 2015.”

U subotu, 16.05., na bazenima ”Mladost na Savi” održat će se Zlatna ribica 2015. Natjecanje započinje već u 07:00 sati za dobnu skupinu kadetkinje pa budite na bazenu najkasnije u 06:45 sati. Obavezna oprema je crni badekostim i bijela kapa te klupske tajice i majica.

Dobne skupine Ribice, Zvjezdice i Škola molimo da dođu u 08:00 sati u predvorje bazena gdje će ih preuzeti njihove trenerice. Nakon kadetkinja slijedi službeno otvorenje i defile svih natjecateljica pa vas molimo da svi budu u klupskoj opremi, plave ZSK tajice i bijela ZSK majica. Nakon defilea, prva nam je na rasporedu grupa Ribica 1, nakon čega slijedi natjecanje za grupu Ribica 2. Natjecanje završava u 10:00 sati, a detaljnija satnica će se znati na licu mjesta kada rukovodstvo natjecanja unese sve odjave.

Propozicije samog natjecanja možete preuzeti ovdje: Zlatna ribica 2015 – PROPOZICIJE

Molimo Vas da tijekom natjecanja ne ometate plivačice, suce ili trenerice, kako bi mogli koncentrirano i savjesno obaviti svoj dio posla. Po završetku natjecanja, trenerice će na tribini predati djecu roditeljima pa Vas molimo da budete tamo.

I, ne zaboravite :-)

fotografija (8)

 

 

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA SENIORKE, 09. I 10.05.2015.

Ovaj vikend će se održati Prvenstvo Grada Zagreba za seniorke na kojem će se za najsjajnija odličja boriti naša Antica Tonka Nekić u disciplini solo te duo uz partnericu Doru Šćuric. Uz Zagrebački sinkro klub, na bazenu PVC ”Mladost na Savi”, ovog vikenda će se natjecati i plivačice priređivača HAKSP Mladost i plivačice Špoljarić sinkro kluba, a prema slijedećem rasporedu:

09.05. Subota

08:00 – 08:45 rasplivavanje i glazbena proba

08:45 – 09:30 tehničke rutine (solo, duo, tim)

16:00 – 16:45 rasplivavanje

16:45 – 17:30 slobodni solo, slobodni tim

10.05. Nedjelja

09:00 – 09:45 rasplivavanje i glazbena proba

09:45 – 10:30 slobodni duo, kombinacija

Startne liste i ždrijeb slobodnih rutina možete preuzeti ovdje: gradsko seniorsko redoslijed nastupa 2015

fotografija (6)

 

OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA ZA MLAĐE JUNIORKE

Ove subote, održat će se Prvenstvo Zagreba za juniorke na bazenu Zimsko plivalište Mladost, Trg K. Čosića 10, pod organizacijskom palicom Zagrebačkog sinkro saveza i KSP-a Medveščak, a po slijedećem rasporedu:

SUBOTA, 18.04.

08:00 – 08:45 rasplivavanje

08:45 – 10:30 natjecanje u FIGURAMA

18:00 – 18:45 rasplivavanje

18:45 – 19:15 glazbena proba

19:30 – 19:40 DEFILE i službeno otvorenje prvenstva

19:40 – 20:30 SOLO I KOMBINACIJA

NEDJELJA, 19.04.

08:00 – 08:45 rasplivavanje

08:45 – 09:15 glazbena proba

09:15 – 10:30 DUO I TIM

10:30 – 11:00 proglašenje i dodjela medalja

Startnu listu za natjecanje u figurama preuzmite ovdje: STARTNA LISTA – FIGURE

Dođite i glasno bodrite naše mlađe juniorke!!! 

 

PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORKE – SPLIT, 28. – 29.03.2015.

Ovog petka, 27.03., putujemo u Split na Državno prvenstvo za juniorke. Polazak je predviđen za 14:30 sati s parkirališta bazena Mladost na Savi pa budite tamo najkasnije  u 14:15. Vraćamo se u nedjelju u večernjim satima. Raspored događanja na natjecanju je slijedeći:

Subota, 28.03.

09:00 – 09:55 rasplivavanje

10:00 – 12:30 FIGURE

17:00 – 17:45 rasplivavanje i glazbena proba

18:00 OTVORENJE I DEFILE

18:15 – 19:30 SOLO, KOMBINACIJA

Nedjelja, 29.03.

09:30 – 10:15 rasplivavanje i glazbena proba

10:30 – 12:00 DUO, TIM

12:30 PROGLAŠENJE

Želimo sretan put i puno sportskih uspjeha našim juniorkama! :-)

PRVENSTVO ZAGREBA ZA JUNIORKE, 14.03.2015.fotografija (2)

Ove subote, održat će se Prvenstvo Zagreba za juniorke na bazenu Mladost na Savi, pod organizacijskom palicom Zagrebačkog sinkro saveza i Špoljarić sinkro kluba, a po slijedećem rasporedu:

07:00 – 07:45 rasplivavanje

07:45 – 10:00 natjecanje u FIGURAMA i KOMBINACIJI

17:00 – 19:00 rasplivavanje i glazbena proba; natjecanje u disciplinama SOLO, DUO i TIM

Startnu listu za natjecanje u figurama preuzmite ovdje: START FIGURE – PZG JUNIORKE 2015

Dođite i glasno bodrite naše juniorke!!! 

 

 

TRENING SUBOTA, 07.03.2015.

U subotu, 07. ožujka, neće biti jutarnjih treninga na bazenu ”Utrine”.
Zamjenski treninzi će se održati na vanjskom natkrivenom bazenu ”Mladost na Savi” prema slijedećem rasporedu:

JUNIORKE/SENIORKE – od 13:30 do 17:00

Ml. JUNIORKE/KADETKINJE – od 13:30 do 16:00 sati

ŠKOLA/ZVJEZDICE – od 13:30 do 15:00 sati

 

 

PREDAVANJE: ”Važnost zdrave prehrane kod mladih sportaša”

Ove nedjelje, 01.03., s početkom u 10:00 sati,održat će se predavanje na temu važnosti zdrave prehrane kod mladih sportaša za grupe mlađih juniorki, juniorki i seniorki. fotografija (5)

Predavanje će se održati u prostoru udruge za promicanje zdravog načina života i prehrane, Nutrisa, Jarunska 19a, a održat će ga osnivačica udruge, Sara Grbavac, dipl. ing. nutricionizma. Molimo djevojke da po parovima u koje su podijeljenje osmisle pitanja za predavačicu.

Više informacija o Nutrisi možete naći na www.nutrisazg.com.

RODITELJSKI SASTANAK, 27. veljače 2015.

U petak, 27. veljače, održat će se roditeljski sastanak za grupu kadetkinje u dvorani za sastanke bazena ”Utrine” s početkom u 17:15 sati, a sa slijedećim Dnevnim redom:

  1. Proljetne pripreme
  2. Oprema
  3. Analiza testiranja
  4. Dodatni treninzi za plivačice koje nastupaju u disciplinama solo i duo
  5. Razno

Taj dan će trening za kadetkinje biti samo od 16:00 do 17:00 sati (dvorana) pa stoga molimo da na sastanku budu nazočni i roditelji i plivačice.

 

PROVJERA FIGURA ZA KADETKINJE, 21. veljače 2015.

Ove subote, 21.02.2015., s početkom u 07:00 sati, održat će se posljednji dio testiranja za kadetkinje (plivačice do 12 godina starosti). Molimo sve plivačice da budu prisutne te da pristupe provjeri u opremi propisanoj za natjecanja – crni kupaći kostim i bijela kapa (klupska). Okupljanje na bazenu ”Utrina” je predviđeno za 06:45 sati.

Provjera će se održati u svih 8 figura kadetske dobne skupine:

fotografija

 

1. 101 Ballet leg single 1.6

2. 301 Barracuda 2.0

3. 439 Oceanita 1.9

4. 362 Surface prawn 1.4

5. 311 Kip 1.8

6. 360 Walkover front 2.1

7. 349 Tower 1.9

8. 406 Swordfish straight leg 2.0

Startnu listu možete preuzeti ovdje: STARTNA LISTA KADETKINJE 21.2.

NAPOMENA: Trening grupe Škola je otkazan 21.02. zbog provjere figura, a termin odrade će biti naknadno objavljen.

Svim plivačicama želimo puno sreće!! Vidimo se u vodi :-)

 

 

ZSK & EKIPA ZA 6, Subota 07.05.2015.

Ove subotfotografija (1)e, 07.02., ZSK i Ekipa za 6 ludo će se provesti u Cinestaru u Avenue Mallu. Mi jedva čekamo, a vi?

Film počinje u 11:45 sati te završava u 13:35 kada Vas molimo da nas čekate ispred ulaza u Cinestar.

KADETKINJE & ŠKOLA – krećemo autima oko 10:40 s bazena, nakon jutarnjeg treninga. Obavezno ponijeti sendvič, bananu i negazirani sok ili vodu.

RIBICE – nađemo se u 11:00 sati ispred Cinestara (Avenue Mall)

ZVJEZDICE – krećemo autima oko 11:20, odmah nakon jutarnjeg treninga kojeg ćemo skratiti za 10-15 minuta. Obavezno ponijeti sendvič, bananu i negazirani sok ili vodu.

 

Za sve dodatne informacije (cijena karte, vrijeme dolaska, način plaćanja…), obratite se Vašim trenericama.

Vidimo se u Cinestaru :-) !

 

 

TESTIRANJE KADETKINJA, 23.01.2015.

U subotu 24.01.2015. godine provest će se drugo po redu testiranje kadetkinja.
Testiranje će se sprovesti na bazenu Utrine od 7-9 ujutro u vrijeme treninga.
Molimo plivačice da svakako prisustvuju testiranju.

Popis kadetkinja za testiranje:
1. Lana Starman
2. Ana Petković
3. Margareta Presečki
4. Ema Pokas
5. Katarina Baković
6. Vida Crnjak
7. Mia Vuk
8. Eva Kralj
9. Iva Brzac
10. Nika Sančanin
11. Dorotea Jelić
12. Tara Mirković
13. Tonka Galović
14. Paola Cesar
15. Rea Rođak
16. Gabriela Antunović