• proarh_logoi
  • primakon
  • lapor
  • multipower
  • zagl00
  • LifeClass-Terme_Sveti_Martin
  • mediforma
  • Nova forma

 

PZG ZA JUNIORKE, 02.03.2014.

Priređivač: KSP Medveščak, ZG

Mjesto: Zimsko plivalište ”Mladost”, Trg sportova, Zg

Zapisnik: PZG JUN 2014

Rezultati izdvojeno:

2 mjesto SOLO – Antica Tonka Nekić

2 mjesto DUO – Antica Tonka Nekić, Dora Šćuric

2 mjesto KOMBINACIJA (Antica Tonka Nekić, Tonina Rodić, Lucija Pustišek, Lea Starman, Maja Poznić, Marija Čejka, Lara Marasović, Dora Šćuric, Lara Buhin, Margareta Lucić

 

PZG ZA MLAĐE JUNIORKE, 05. i 06.04.2014.

Priređivač: Špoljarić sinkro klub, ZG

Mjesto: PVC Mladost na Savi, Jarunska cesta 5, ZG

Zapisnik: ZAPISNIK PZG MJ 2014

Rezultati izdvojeno:

2 mjesto TIM (Elena Čejka, Margareta Lucić, Virna Vranić, Lara Marasović, Dora Ilić, Dora Šćuric, Lara Buhin)

2 mjesto KOMBINACIJA (Elena Čejka, Margareta Lucić, Virna Vranić, Lara Marasović, Dora Ilić, Dora Šćuric, Lara Buhin, Iva Petković)

2 mjesto DUO – Dora Ilić, Dora Šćuric, Lara Buhin

3 mjesto SOLO – Dora Ilić

4 mjesto SOLO – Dora Šćuric

 

PZG SENIORKE, 03. i 04.05.2014.

Priređivač: HAKSP Mladost, ZG

Mjesto: PVC Mladost na Savi, Jarunska cesta 5, ZG

Zapisnik:

Rezultati izdvojeno:

1 mjesto SOLO – Antica Tonka Nekić

2 mjesto KOMBINACIJA (Antica Tonka Nekić, Tonina Rodić, Lucija Pustišek, Lea Starman, Ivna Ištuk, Lucija Nekić, Margareta Lucić, Lara Buhin, Lara Marasović)

4 mjesto DUO – Antica Tonka Nekić, Dora Šćuric, Lea Starman

 

ZLATNA RIBICA – Prvenstvo škola sinkroniziranog plivanja Grada Zagreba, 24.05.2014.

Priređivač: HAKSP Mladost, KSP Medveščak, ŠASK, ZSK

Mjesto: PVC Mladost na Savi, Jarunska cesta 5, Zagreb

Zapisnik: ZLATNA RIBICA, 2014

Rezultati izdvojeno:

GRUPA 1 – Rang 1: 1. mj. Tonka Galović, 3. mj Lea Rodić; Rang 2: 4. mj Katarina Baković

GRUPA 2 – Rang 1: 1. mj. Jelena Tavčar

 

PZG KADETKINJE, 31.05. – 01.06.

Priređivač: Zagrebački sinkro klub

Mjesto: Bazeni ”Utrine”, Kombolova bb, Zagreb

Zapisnik: ZAPISNIK PZG KADETKINJE 2014

Rezultati izdvojeno:

5 mjesto SOLO – Tamia Gojšić

3 mjesto DUO – Tamia Gojšić, Dora Jadrešić, Ana Petković

2 mjesto TIM (Tamia Gojšić, Ana Petković, Lana Starman, Dora Jadrešić, Dorotea Jelić, Ivana Renić)

3 mjesto KOMBINACIJA (Tamia Gojšić, Ana Petković, Lana Starman, Dora Jadrešić, Dorotea Jelić, Ivana Renić, Mia Vuk – R, Margareta Presečki, Tara Mirković, Lorena Hrgović, Vida Crnjak)