Snaga i ljepota na Hrvatskom prvenstvu u slobodnim rutinama

20180225_113000

Ovog vikenda smo imali priliku uživati u nastupima plivačica svih dobnih skupina u disciplinama slobodni duo, tim i kombinacija. Već prvog dana natjecanja (subota 24.02.) slavili smo u dvije discipline: kadetski duet (Baković/Sarić, R: Dautović) koji je obranio zlato s prošlogodišnjeg prvenstva te mlađejuniorski tim (Jelić, Starman, Presečki, Crnjak, Sančanin, Vuk, Kralj, Brzac, R: Petković i Cesar) koji je osvojio brončanu medalju. Odličnim nastupom su nas digle na noge i mlađe juniorke s duetom Crnjak/Sančanin, R: Starman.

U nedjelju smo nastavili s diciplinom kombinacija u kojoj su prvi puta na ovom natjecanju nastupile mlađe kadetkinje – Dupini (Banovac, L. Švabenic, Martinić, M. Švabenic, Golubić, Vraneša, Šimac, Kolimbatović, Petković, Šarić; R: Pavković i Branković). Prva postava kadetkinja je odličnim nastupom osvojila prvo mjesto u sastavu: Baković, Sarić, Dautović, Šimac, Stojan, Ružić, Jadrešić, Čičak, Zlabnik, Knezović i rezerve Redovniković i Nedić.

No, odmora nema jer nas već ovog vikenda čeka međuklupsko natjecanje u figurama za kadetkinje na bazenu Utrine te Orka cup u Mađarskoj od 16. do 18.03. za kadetkinje i mlađe juniorke.

Svim plivačicama od srca čestitamo i želimo puno sreće na nadolazećim natjecanjima! Do tada, ostanite sinkronizirani!

Detaljan zapisnik s Hrvatskog prvenstva u slobodnim rutinama možete preuzeti OVDJE: